TITULNÍ PÍSEŇ nového seriálu Na vodě od Xindla X je tady! PODÍVEJTE SE

Zdroj: Oficiální zdroj
Témata:

Xindl X chystá na podzim tohoto roku další studiovou desku a zbrusu nový singl NA VODĚ je její předzvěstí. A také je to titulní píseň nového seriálu Na Vodě a vychutnat si ji můžete přímo nyní!

„Potěšilo mne, když mne režisér Milan Cieslar oslovil, abych napsal píseň k jeho seriálu. Jednak ho mám jako režiséra moc rád a navíc synopse, co mi poslal, byla velmi inspirativní. Sotva jsem ji dočetl, začaly mne napadat jednotlivé verše a ani ne do hodiny jsem měl hotový celý text. Na koncertech má písnička skvělé ohlasy a tak doufám, že bude bavit i televizní diváky.“

Tvůrcem originálního videoklipu, který je z části animovaný, je – jak je u Xindla X už tradicí – talentovaný Ondřej Pfeiffer, autor klipů V blbým věku, Čecháček a totáček, Cudzinka v tvojej zemi, Barbína, atd..„Od Ondřeje (Xindla X) jsem si přál filmovou píseň už dlouho. Před pár lety nám to nevyšlo, o to více jsem byl potěšen, že tentokrát se siločáry našich životů protkly,“ vysvětluje Milan Cieslar. „Loni v létě jsem Ondřejovi popsal hrdiny a příběh vznikajícího seriálu a byl jsem překvapen, jak přesně a rychle Ondřej vystihl podtext příběhu v textu a melodii, která naprosto přesně vystihla naši práci a směřování. Věřím, že i díky Xindlově písni Na vodě se seriál nestane jednorázovým spotřebním zbožím, ale něčím, co nám připomene, jací jsme kdysi byli a jací bychom si zase přáli být.“Zbrusu nový seriál Na vodě režiséra Milana Cieslara mohou diváci sledovat od 7. února každou neděli večer. Hlavním hrdinou seriálu je úspěšný pětatřicátník Hugo (Lukáš Langmajer), kterému se v jediné vteřině změní celý život. Opustí ho žena (Ester Geislerová), přijde o práci a i o střechu nad hlavou. Nezbývá nic jiného než se znovu odrazit ode dna a nadechnout se nad hladinou. Hugo se vynoří u lodi svého přítele z mládí Honzy (Tomáš Klus) v houseboatové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy. Tady poznává nový životní styl i nové přátelé. Obyvatele zátoky mají své sny, touhy i barevný život, který žijí po svém. Zvykli si na houpavý pocit na vodě i v životě a pro komediální seriál, tak vytvořili jedinečnou galerii věkově i charakterově rozmanitých postav s pestrými příběhy.


XINDL X
jede SPOLEČNÉ TURNÉ s UDG a VOXELem, kde určitě zazní i zmiňovaná píseň NA VODĚ. Čeká na ně sedmnáct koncertů v šestnácti místech od 24. 2. 2016 do 16. 4. 2016, seznam zastávek turné naleznete ZDE. Vstupenky pořídíte prostřednictvím předprodejní sítě SMSTICKET, k dostání budou také v obvyklých předprodejích jednotlivých klubů. Mediálními partnery turné jsou: HIT radio, Fajn radio a hudebniknihovna.cz.

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.