To je novinka! Tomáš Klus se poprvé zamiloval - ale opravdu!

Seriál Na vodě, Anna Kudrnová
Zdroj: TV Nova
Témata:

Už v neděli ve 20:20 startuje na televizi Nova dvanáctý díl českého komediálního seriálu Na vodě. Projekt režiséra Milana Cieslara je zasazený do krásného prostředí zátoky plné lodí i hausbótů a pyšní se skvělým hereckým obsazením. V hlavních rolích diváci mohou vidět Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

V nedělením díle seriálu Na vodě se v místní zátoce budou slavit Vánoce. Jedno z největších překvapení ale čeká na Honzu (Tomáš Klus). Do zátoky totiž přijíždí velmi krásná a tajmená blondýnka.Jak je Honzovým zvykem, tak ji začne okamžitě balit. Nicméně blondýnka není jako ostatní dívky, které Honza měl a má ho spíše na háku. Nakonec ji ale Honza přemluví a společně vyrazí na výlet. Honza se během něj opravdu hluboce a vůbec poprvé vážně zamiluje.

 
 

Jenomže se postupně ukazuje, že blondýnka nemá ani tak zájem o něj jako spíš o Bohumila (Oldřich Kaiser). Jaký k tomu je důvod, se dozvíte už v neděli od 20:20 v seriálu Na vodě.

 

Podívejte se na celý 12. díl Na vodě.

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.