PRVNÍ FOTO z nového komediálního seriálu NA VODĚ!

Nový seriál TV Nova Na Vodě - 5
Zdroj: Archiv TV Nova
Témata:

V srpnu loňského roku padla v přístavišti na libeňském ostrově v Praze první klapka zbrusu nového seriálu Na vodě, který pro následující sezónu natáčí pro televizi Nova známý producent a režisér Milan Cieslar. Podívejte se!

V hlavních rolích komediálního seriálu s nápaditým dějem se diváci mohou těšit na Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou a spoustu dalších vynikajících herců.„Já už na začátku cítím velkou tíhu na ramenou, ta role je přece jenom hlavní. Pokud bude špatná kritika, tak nevím, jestli ji unesu, protože už teď mě ramena bolí,“ říká s úsměvem Lukáš Langmajer.

Lukáš Langmajre, režisér Milan Cieslar a Tomáš Klus

ČTĚTE TAKÉ:
PROGRAM NA JARO 2016: Diváky čekají na Nově nové seriály i světová zábavná show!


Veronika Kubařová si natáčení užívá a nemůže si vynachválit své kolegy: „Já jsem z obsazení rolí v seriálu úplně nadšená. Těším se na to, až se postupně se všemi potkám.“


Veronika Kubařová


 
A NA JAKÝ PŘÍBĚH SE TĚŠIT?


Hlavním hrdinou seriálu Na vodě je úspěšný pětatřicátník Hugo (Lukáš Langmajer), kterému se v jediné vteřině změní celý život. Opustí ho žena (Ester Geislerová), přijde o práci i o střechu nad hlavou. Nezbývá nic jiného než se znovu odrazit ode dna a nadechnout se nad hladinou. Hugo se vynoří u lodi svého přítele z mládí Honzy (Tomáš Klus) v hausbótové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy. Tady poznává nový životní styl i nové přátele.


Tomáš KlusObyvatelé zátoky mají své sny, touhy i barevný život, který žijí po svém. Zvykli si na houpavý pocit na vodě i v životě, a pro komediální seriál tak vytvořili jedinečnou galerii věkově i charakterově rozmanitých postav s pestrými příběhy.


Lukáš Langmajer a Tomáš Klus 

 

 

Nova.cz

Diskuze

3.2. | 02:10 Jana Hanušová
1
Náhlasit nevhodný komentář
V seriálu Na vodě si zahrála i herečka a dabérka Lucie Kožinová. Navštivte její stránky na FB a dejte jim Like, abyste o nic nepřišli: https://www.facebook.com/luciekozinova4fans/ Díky! :)