Aktualizováno 18.2. 2016 10:52

Získal zlatou medaili a byl nevěrný! 10 věcí, které jste o Tomáši Klusovi netušili!

Tomáš Klus s manželkou
Zdroj: Herminapress.cz
Témata:

Tomáše jsme stačili poznat jako vtipného, trefného zpěváka a skladatele. Minulý rok si ale řekl: „Dost - písničky, které zpívám, se neshodují s tím, jak žiju.“ Jaký je tedy doopravdy Tomáš Klus? Pojďme se podívat na to, co o něm většina z nás neví.

1. Tomáš je rodák ze slezského Třince.„Krátkého“ přízvuku se mu ale podařilo zbavit.
 

2. Tomáš je nejen báječný zpěvák, ale i herec. Víte, že vystudoval obor herectví na DAMU?

3. Chybělo málo a místo zpěváka se z Tomáše stal úspěšný pětibojař. V roce 2002 dokonce získal zlatou medaili v moderním pětiboji.

4. Tomáš neměl jednoduché dětství. Když mu bylo osm let, zemřela mu mladší sestra. O dva roky později přišel o tatínka, který se zabil na horách.


5. Drží se stejné zásady jako Kurt Cobain, a to, že ze svých fanynek si přítelkyně nikdy nevybíral.


6. Před pěti lety Tomáš randil s Ewou Farnou. Po půlroční známosti se ale rozešli. Údajně kvůli veliké pracovní vytíženosti.

7. Svou manželku Tamaru si vzal tajně. Své ANO si řekli při velmi netradičním svatebním obřadu – byli totiž oblečeni jako indiáni!8. Podle svých vlastních slov byl nevěrný! V roce 2002, poté, co získal zlatou medaili na dorosteneckém mistrovství Evropy družstev v moderním pětiboji. O tom říká: „Přestal jsem být se sportem šťastný a začal jsem mu být nevěrný. Uvědomil jsem si, že mě víc baví vystupovat v divadle a hrát na kytaru.“
 


9. Má neobvyklý sen: „Chtěl bych načerpat vědomosti, abych pak ve svých názorech nemusel hledat slova a byl schopen jasně věci pojmenovávat. Chtěl bych se zároveň názorově ucelit, protože vím, že teď jsem příliš roztěkaný a často své postoje měním.“


10. Poslední tři roky koncertování jezdil se stem kil navíc - vozil si s sebou různé druhy kamenů, aby na koncertě vytvořil správnou atmosféru.
 

Podívejte se na 2. díl seriálu Na vodě
 

TV Nova

Diskuze

22.2. | 06:14 Iveta Kubíková
0
Náhlasit nevhodný komentář
No myslím si, že tento seriál se moc nepovedl... viděla jsem jeden díl a úplně mi to stačilo. Tomáš Klus je tam naprosto nepřirozený a Lukáš Langmayer má určitě na víc. Zlaté Babovřesky.
17.2. | 11:19 miomiu
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ta jeho krasavice by mela neco udelat s tim predkusem, vypada priserne, jak etiopka. No fuj :D