Hugo, Hanka a Laděna: Seriál Na vodě představuje hlavní hrdiny!

Zdroj: TV Nova
Témata:

Žijí v hausbótech na Vltavě, každý z nich je úplně jiný, ale všichni si mezi vámi najdou své fanoušky. Nový seriál Na vodě uvidíte na Nově už za čtrnáct dní, už teď se ale můžete podívat, s kým budete mít tu čest.

Seriál Na vodě režiséra Milana Cieslara se odehrává v krásném prostředí zátoky plné lodí a hausbótů. Těšit se můžete na skvělé herecké obsazení.

Hugo, v podání Lukáše Langmajera, je hlavní postava tohoto seriálu. Úspěšný pětatřicátník, který si žije spokojený život. Stačí ale jeden den a vše je jinak. Žena ho opustí, přijde o práci i o střechu nad hlavou. I když vše vypadá ztraceně, Hugo se nakonec přece jen rozhodne nevzdávat a odrazí se ode dna. Pomůže mu kamarád Honza v podání Tomáše Kluse, který žije uprostřed Prahy v hausbótové zátoce na Vltavě. A právě u něj Hugo začíná nový život.Na jaké další postavy se můžete již  7. února těšit? Podívejte se na reportáž!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROGRAM NA JARO 2016: Diváky čekají na Nově nové seriály i světová zábavná show!


Reportér Tomáš Vojáček měl namále: Jak přežil noc s pražskými bezdomovci? A co ho k tomu vedlo?

 

Nova.cz

Diskuze

3.2. | 02:11 Jana Hanušová
0
Náhlasit nevhodný komentář
V seriálu Na vodě se objeví také herečka a dabérka Lucie Kožinová. Navštivte její stránky na FB a dejte jim Like, ať o nic nepřijdete: https://www.facebook.com/luciekozinova4fans/ Díky! :)