Exkluzivní UKÁZKA: Takhle řádí Langmajer v PRVNÍM díle NA VODĚ!

Témata:

Pětatřicetiletý Hugo v jeden den přijde o práci i o manželku a nastěhuje se ke svému dlouholetému kamarádovi na loď v hausbotové zátoce. Nový komediální seriál se skvělým hereckým obsazením sledujte od 7. února na Nově. Tady je první ukázka zcela v předpremiéře!

Nový český komediální seriál Na vodě je zasazený do krásného prostředí zátoky plné lodí a hausbótů a pyšní se skvělým hereckým obsazením. Diváci se mohou těšit na Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.A co vás v prvním díle čeká? Poté, co Hugo přijde o vše, co pro něj bylo v dosavadním životě důležité, se stěhuje do hausbotové zátoky, kde se seznamuje se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. Je mezi nimi Kapitán, který se kdysi plavil po moři a teď řídí přívoz, divadelní Režisér, který tu tráví důchod, „živá socha“ Stanislav nebo vášnivý vymetač popelnic Bohumil. Dobrou duší hospody je její majitelka Boženka, která právě řeší překvapivě vysokou fakturu za elektřinu. Protože je na Boženčin rozvod napojena půlka zátoky, je třeba viníka zvýšené spotřeby vypátrat, čehož se hospodští štamgasti s radostí ujmou. Hugo utápí svůj žal po Monice v pivě a doufá, že jeho nové útočiště bude opravdu jen dočasné.První díl zbrusu nového komediálního seriálu Na Vodě si nenechte ujít v neděli 7. února od 20:20 na Nově.

 

Nova.cz

Diskuze

3.2. | 02:09 Jana Hanušová
-2
Náhlasit nevhodný komentář
V seriálu Na vodě si zahrála i herečka a dabérka Lucie Kožinová. Navštivte její stránky na FB a dejte jim Like, ať o nic nepřijdete: https://www.facebook.com/luciekozinova4fans/ Díky! :)